Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Brelok epoksydowy NTAG216
NTAG216EK
Kategoria: Karty NFC
Nowości
4,52 zł / szt.
5,56 zł / szt.
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 3,49 zł/szt. i zaoszczędź 22,79%i
- Kup 100xszt. po 4,29 zł/szt. i zaoszczędź 22,79%i
- Kup 1000xszt. po 3,17 zł/szt. i zaoszczędź 29,87%i
- Kup 1000xszt. po 3,90 zł/szt. i zaoszczędź 29,87%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Brelok epoksydowy NFC NTAG216. Każdy brelok posiada osadzony oryginalny chip NXP NTAG216. Wysokiej jakości brelok odporny na warunki atmosferyczne. Brelok NTAG może komunikować się z urządzeniami NFC
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 30 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | NXP NTAG216 |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz |
| Pamięć | 924 bity |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Obsługa NFC | TAK |
| Temp. | -25°C do + 50°C |
