ACSS ID Systems - drukarki kart plastikowych, karty plastikowe, identyfikatory, karty identyfikacyjne
Jesteś tutaj: Strona główna » Karty HiTag
Widok cen

Karty HiTag

Karty Hitag 2 to zaawansowane karty bezstykowe, które wykorzystują technologię RFID do bezprzewodowej identyfikacji i komunikacji. Są one produkowane przez NXP Semiconductors, firmę znana z produkcji niezawodnych i wydajnych układów RFID.

Hitag 2 to seria kart, które posiadają 32-bitowy numer identyfikacyjny i są często używane w różnych zastosowaniach, takich jak kontrola dostępu, identyfikacja zwierząt, zarządzanie logistyką i wiele innych.

Jedną z kluczowych zalet kart Hitag 2 jest ich niezawodność i trwałość. Są one odporne na warunki zewnętrzne, takie jak wilgoć czy wysokie temperatury, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla zastosowań przemysłowych.

więcej
Karta HiTag 2

Karta HiTag 2

HT2

Kategoria: Karty HiTag

Karta biała niekodowana, HiTag 2, bez nadrukowanego numeru. Karta laminowana, do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych. Znane również jako ATS1475 i ATS1470. Między innymi do czytników UTC/GE ATS1190.

11,98 zł / szt.
14,74 zł / szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie
Brelok HiTag 2

Brelok HiTag 2

HT2KT

Kategoria: Karty HiTag

Brelok niekodowany, HiTag 2, bez nadrukowanego numeru. Znany również jako ATS1477. Między innymi do czytników UTC/GE ATS1190 i ATS1192.

11,06 zł / szt.
13,60 zł / szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...