ACSS ID Systems - drukarki kart plastikowych, karty plastikowe, identyfikatory, karty identyfikacyjne
Jesteś tutaj: Strona główna » Karty NFC

Karty NFC

Near Field Communication (NFC) to szybka, intuicyjna technologia, która umożliwia bezpieczną interakcję z urządzeniami za pomocą prostego zbliżenia urządzeń, karty czy tagu. Bezprzewodowa technologia zbliżeniowa NFC jest dostępna w miliardach smartfonów, tabletów, elektroniki użytkowej i przemysłowej.
NTAG to innowacyjna marka NFC, która pozwala dodać zalety technologii zbliżeniowej do aplikacji o wysokim poziomie bezpieczeństwa i/lub aplikacji o dużej objętości. Rodzina NTAG jest w pełni zgodna ze specyfikacjami ISO14443A i NFC Forum Tag Type 2 i 4, zapewniając uniwersalną interoperacyjność z urządzeniami NFC oraz działanie z aplikacjami i bez nich. Karty i tagi NTAG są dostarczane z 7-bajtowym UID, różnym zakresem rozmiarów pamięci, zaawansowanymi funkcjami, takimi jak podpis oryginalności, statyczna lub dynamiczna ochrona pamięci, a także kryptografia AES-128 dla bezpiecznych schematów uwierzytelniania.

więcej
Karta ICODE 2

Karta ICODE 2

IC2

Kategoria: Karty NFC

Karta biała niekodowana ICODE 2 (SLI SL2), bez nadrukowanego numeru. Karta laminowana, do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych

Cena netto: 1,82 PLN/szt.
Cena brutto: 2,24 PLN/szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: zwykle w magazynie
Naklejka NFC NTAG213 anti-metal

Naklejka NFC NTAG213 anti-metal

NTAG213AE

Kategoria: Karty NFC

Naklejka NFC epoksydowa NTAG213 o średnicy 30mm, samoprzylepna. Posiada warstwę antimetal i zachowuje dobry zasięg odczytu zarówno na powierzchni metalowej jak niemetalowej. Dzięki powierzchni epoksydowej i warstwie klejącej 3M można stosować naklejkę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Cena netto: 3,71 PLN/szt.
Cena brutto: 4,56 PLN/szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: zwykle w magazynie
Karta NTAG213

Karta NTAG213

NTAG213C

Kategoria: Karty NFC

Oryginalna karta NFC NTAG213. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP NTAG213. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Karta NTAG może komunikować się z urządzeniami NFC.

Cena netto: 2,41 PLN/szt.
Cena brutto: 2,96 PLN/szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: zwykle w magazynie
Karta NTAG216

Karta NTAG216

NTAG216C

Kategoria: Karty NFC

Oryginalna karta NFC NTAG216. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP NTAG216. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Karta NTAG może komunikować się z urządzeniami NFC.

Cena netto: 3,24 PLN/szt.
Cena brutto: 3,99 PLN/szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: zwykle w magazynie

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...