ACSS ID Systems - drukarki kart plastikowych, karty plastikowe, identyfikatory, karty identyfikacyjne
Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie

O firmie

Firma ACSS powstała we wrześniu 1994 roku i do końca roku 2002 działała jako przedsiębiorstwo prowadzone przez osobę fizyczną a od stycznia 2003 firma działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, obecnie


ACSS ID Systems Sp. z o.o.

 

W latach 1994-2006 firma wykonywała instalacje systemów zabezpieczeń a od początku 2007 roku prowadzi działalność wyłącznie w zakresie dystrybucji, instalacji i serwisu systemów identyfikacji.

 

Wykonujemy usługi kompleksowo, np. w przypadku systemów identyfikacji na życzenie użytkownika dobieramy odpowiednie rozwiązanie, instalujemy oprogramowanie, kamerę, drukarkę, dokonujemy konfiguracji systemu i przeprowadzamy szkolenie użytkownika. Wypracowaliśmy korzystne relacje z producentami urządzeń. Udzielamy gwarancji na urządzenia i wykonane usługi.

 

Oferujemy urządzenia o najwyższej jakości i niezawodności lecz mamy świadomość, że nawet takie urządzenia mogą się zepsuć. Dlatego dużą wagę przykładamy do serwisu. W zależności od zawartej umowy gwarantujemy urządzenia zastępcze na czas naprawy.

 

Pracownicy firmy regularnie uczestnicz w kursach i szkoleniach w celu doskonalenia kwalifikacji oraz poznawania najnowszych technologii w naszej branży.

Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wdrożyliśmy system jakości ISO 9001.

 

Firma ACSS ID Systems Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem Magicard Ltd. w Polsce. Od 2008 roku posiadamy tytuł Magicard Premium Partner (poprzednio Magicard Master Dealer) oraz prowadzimy jedyny autoryzowany serwis drukarek Magicard w Polsce.

 

Magicard Premium Partner

            Magicard Service Centre

 

 

 

 

 

 

 

Polska Izba Systemów Alarmowych  Firma jest członkiem Polskiej Izby Systemów Alarmowych (PISA).

Wstecz

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...