Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Brelok T5577 kompatybilny z Q5/EM
ATQ2
Kategoria: Karty Q5
4,63 zł / szt.
5,69 zł / szt.
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 3,53 zł/szt. i zaoszczędź 23,76%i
- Kup 100xszt. po 4,34 zł/szt. i zaoszczędź 23,76%i
- Kup 1000xszt. po 2,85 zł/szt. i zaoszczędź 38,44%i
- Kup 1000xszt. po 3,51 zł/szt. i zaoszczędź 38,44%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Brelok niekodowany, znany również jako TEMIC, EMC-4, T5577, bez nadrukowanego numeru. Do systemów hotelowych i kontroli dostępu.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Wymiary | 40,5 x 32 mm |
| Grubość | 4,2 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | ATMEL ATA5577 |
| Częstotliwość pracy | 125 kHz |
| Pamięć | 330 bitów (224 bity dostępne dla użytkownika) |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Temp. | -10°C do + 50°C |
