Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Brelok typu Mifare 1k (F08)
MFRC1KTF
Kategoria: Karty MIFARE
Brelok bez nadrukowanego numeru. Brelok (czip F08) kompatybilny z systemami Mifare (MFKF-2, ACT430).
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Wymiary | 40.5 x 32 mm |
| Grubość | 4.2 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | F08 |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Obsługa NFC | TAK |
| Temp. | -10°C - 50°C |
