Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Brelok Unique
UNQE3
Kategoria: Karty Unique (EM)
1,47 zł / szt.
1,81 zł / szt.
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 1,10 zł/szt. i zaoszczędź 25,17%i
- Kup 100xszt. po 1,35 zł/szt. i zaoszczędź 25,17%i
- Kup 1000xszt. po 1,00 zł/szt. i zaoszczędź 31,97%i
- Kup 1000xszt. po 1,23 zł/szt. i zaoszczędź 31,97%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Breloki z nadrukowanym 13-cyfrowym numerem. Kompatybilny z systemami Roger i Satel. Brelok w kolorze niebieskim, numer grawerowany.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Wymiary | 40,5 x 32 mm |
| Grubość | 4,2 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | EM4100 lub TK4100 |
| Częstotliwość pracy | 125 kHz |
| Pamięć | 64 bity |
| Odczyt / zapis | TAK / NIE |
| Temp. | -10°C do + 50°C |

