Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Brelok Unique specjalnie programowany
UNKK3
Kategoria: Karty Unique (EM)
5,70 zł / szt.
7,01 zł / szt.
Cena regularna
5,70 zł / szt. - 0,00% 7,01 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,91 zł / szt. - 0,00% 8,50 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
Dostępność: na zamówienie
Breloki z nadrukowanym numerem. Zaprogramowany numerem 24-bitowym ze stałym kodem miejsca (FC) i kolejnymi numerami karty. Produkt na zamówienie - minimum 1000 szt.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Wymiary | 40,5 x 32 mm |
| Grubość | 4,2 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | T5577 |
| Częstotliwość pracy | 125 kHz |
| Pamięć | 64 bity |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Temp. | -10°C do + 50°C |
