ACSS ID Systems - drukarki kart plastikowych, karty plastikowe, identyfikatory, karty identyfikacyjne

Drukarka kart plastikowych

Drukarka kart plastikowych

Pronto 100

Kategoria: Drukarki do etykiet cenowych i cenówek

Nowości
Dostępność: zwykle w magazynie

Najmniejsza, najszybsza i najlepszej jakości drukarka kart identyfikacyjnych w swojej klasie. Gotowa do zastosowania w małym biurze, siłowni czy sklepie.
Doskonale nadaje się do szybkiego drukowania identyfikatorów, kart rabatowych i cenówek.
Posiada podajnik na 50 kart oraz otwór do podawania ręcznego, dzięki czemu karty można drukować pojedynczo lub seryjnie.
Drukarka Pronto 100 jest łatwa w konfiguracji i użytkowaniu, posiada instrukcję i sterowniki w języku polskim do Windows, Mac OS X, oraz Linux (CUPS).


Bezpieczna - Pronto 100 umożliwia wykorzystanie HoloKote™ - zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem kart. Ponadto nie pozostawia w pamięci danych możliwych do odzyskania przez nieupoważnione osoby i jest zgodna z przepisami RODO.
Szybka – oferuje największą szybkość drukowania pojedynczej karty wśród najmniejszych drukarek: 18 sekund w kolorze (High-Speed) i 4,7 sekund monochromatycznie.
Skoncentrowana na środowisku - Pronto100 oznacza początek ruchu firmy Magicard w kierunku urządzeń, które mają wysoki poziom zaprojektowanych możliwości recyklingu, są produkowane i pakowane w ponad 75% z materiałów pochodzących z recyklingu lub nadających się do recyklingu.

 

Jest mała i lekka (tylko 2,9 kg).Więcej informacji o drukarkach na stronie www.magicard.com.pl

Plik PDF do pobraniaKarta katalogowa Pronto 100

Wstecz

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...