ACSS ID Systems - drukarki kart plastikowych, karty plastikowe, identyfikatory, karty identyfikacyjne
Jesteś tutaj: Strona główna » Drukarki kart plastikowych » Drukarki Magicard » Drukarka kart plastikowych
Widok cen

Drukarka kart plastikowych

Drukarka kart plastikowych

Magicard E+

Kategoria: Drukarki Magicard

Nowości
Dostępność: produkt jest w magazynie

Drukarka Magicard E+ została zaprojektowana do wydruku kart identyfikacyjnych formatu CR80 i większych, maksymalnie do formatu 140mmx54mm. Karty mogą służyć do obsługi eventów, imprez sportowych itp.
Niezawodna, szybka i łatwa w obsłudze drukarka Magicard E+ może być z powodzeniem wykorzystywana również do wydruku czytelnych i estetycznych etykiet cenowych.

 

Drukarka Magicard E+ jest urządzeniem bardzo uniwersalnym. Spełni ona zarówno funkcję standardowej drukarki do identyfikatorów (kolorowych i monochromatycznych) jak również funkcję drukarki do więszych formatów (od CR80 do 140x54mm).

 

Karty o długości do 109 mm mogą być drukowane w całości w pełnym kolorze przy użyciu trybu podwójnego przebiegu. Drukarka może również obsługiwać wstępnie zadrukowane karty o długości do 140 mm, drukując obszar o rozmiarze CR80 (86 x 54 mm) w pełnym kolorze w jednym przebiegu lub obszar do 109 x 54 mm przy użyciu trybu podwójnego przebiegu. W trybie monochromatycznym można wydrukować całą długość karty o wymiarach 140 x 54 mm. Podajnik kart można regulować w zakresie od 86 do 140 mm.

 

Funkcja HoloKote użyta w drukarce powoduje, że automatycznie bez ponoszenia dodatkowych kosztów i stosowania dodatkowych materiałów eksploatacyjnych na warstwie zabezpieczającej nanoszony jest standardowy znak wodny.
Znak wodny może zostać spersonalizowany, może zawierać dowolny tekst lub logo firmy. Spersonalizowany znak wodny stanowi dodatkowe zabezpieczenie wydawanych w trakcie imprez identyfikatorów/biletów. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność używania hologramów, gwarantując tym samym indywidualność i utrudnienie w podrobieniu bądź nieautoryzowanemu kopiowaniu.

Dzięki drukarce Magicard E+ organizatorzy wydarzeń na całym świecie mogą z łatwością tworzyć karty zawierające wszystkie potrzebne informacje.

 


Więcej informacji o drukarkach na stronie www.magicard.com.pl

Plik PDF do pobraniaKarta katalogowa Magicard E+

Wstecz

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...