Zgłoszenie serwisowe
Karta Alien Higgs-9 Gen2 860-960 MHz do czytników UHF
Karty zbliżeniowe UHF Alien Higgs-9 Gen2 o dużym zasięgu odczytu. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip RFID Alien Higgs-9. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Pamięć Sentinel™ wykrywa i koryguje błędy pojedynczego bitu oraz sygnalizuje błędy podwójnego bitu. Najwyższa w swojej klasie niezawodność pamięci 200 000 cykli zapisu. Rozszerzalny 96-bitowy EPC. Obsługuje rozmiar EPC do 496b. Dodatkowe 400 bitów pozwala na przechowywanie większej ilości informacji identyfikacyjnych. 48-bitowy UTID z dolnymi 38 bitami unikalnego numeru seryjnego. Dolne 38 bitów jest powielonych w EPC w celu generowania SGTIN. ISO/IEC 18000-6C.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85.6 x 54 mm |
| Grubość | 0.760 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | Alien Higgs-9 |
| Częstotliwość pracy | 860-960 MHz |
| Pamięć ECP | 496 bitów EPC (nominalnie 96 bitów) |
| Pamięć | 688 bitów użytkownika, 48-bitowy unikalny identyfikator TID, 32-bitowe hasło dostępu i 32-bitowe hasło wyłączające |
| Odczyt / zapis | TAK/TAK |
| Temp. | -35°C do +50°C |
