Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta DESFire EV1 2k ISO
MDEV12
Kategoria: Karty MIFARE DESFire
7,76 zł / szt.
9,54 zł / szt.
Cena regularna
7,76 zł / szt. - 0,00% 9,54 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,61 zł / szt. - 0,00% 11,82 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 7,47 zł/szt. i zaoszczędź 3,74%i
- Kup 100xszt. po 9,19 zł/szt. i zaoszczędź 3,74%i
- Kup 1000xszt. po 7,06 zł/szt. i zaoszczędź 9,02%i
- Kup 1000xszt. po 8,68 zł/szt. i zaoszczędź 9,02%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta biała do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych. Oryginalny chip NXP (MF3ICD21), karta bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru na zamówienie. Kompatybilna między innymi z systemami Roger (MFC-4).
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85,6 x 54 mm |
| Grubość | 0,76 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | MF3ICD21 |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz |
| Pamięć | 2 kB |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Temp. | -35°C do + 50°C |
