Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta DESFire EV1 4k ISO
MDEV14
Kategoria: Karty MIFARE DESFire
10,67 zł / szt.
13,12 zł / szt.
Cena regularna
10,67 zł / szt. - 0,00% 13,12 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,00 zł / szt. - 0,00% 15,99 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 8,67 zł/szt. i zaoszczędź 18,74%i
- Kup 100xszt. po 10,66 zł/szt. i zaoszczędź 18,74%i
- Kup 1000xszt. po 7,86 zł/szt. i zaoszczędź 26,34%i
- Kup 1000xszt. po 9,67 zł/szt. i zaoszczędź 26,34%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta biała do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych. Oryginalny chip NXP (MF3ICD41), karta bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru na zamówienie.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85,6 x 54 mm |
| Grubość | 0,76 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | MF3ICD41 |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz |
| Pamięć | 4 kB |
| Temp. | -35°C do + 50°C |
