Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta DESFire EV1 8k ISO
MDEV18
Kategoria: Karty MIFARE DESFire
Popularne
10,64 zł / szt.
13,09 zł / szt.
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 8,67 zł/szt. i zaoszczędź 18,52%i
- Kup 100xszt. po 10,66 zł/szt. i zaoszczędź 18,52%i
- Kup 1000xszt. po 7,86 zł/szt. i zaoszczędź 26,13%i
- Kup 1000xszt. po 9,67 zł/szt. i zaoszczędź 26,13%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta biała do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych. Oryginalny chip NXP (MF3 IC D81), karta bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru na zamówienie.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85,6 x 54 mm |
| Grubość | 0,76 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | MF3 IC D81 |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz |
| Pamięć | 8192 bajtów |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Temp. | -35°C do + 50°C |
