Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta DESFire EV2 4k ISO
MDEV24
Kategoria: Karty MIFARE DESFire
13,13 zł / szt.
16,15 zł / szt.
Cena regularna
13,13 zł / szt. - 0,00% 16,15 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,10 zł / szt. - 0,00% 19,80 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 12,27 zł/szt. i zaoszczędź 6,55%i
- Kup 100xszt. po 15,09 zł/szt. i zaoszczędź 6,55%i
- Kup 1000xszt. po 11,58 zł/szt. i zaoszczędź 11,81%i
- Kup 1000xszt. po 14,24 zł/szt. i zaoszczędź 11,81%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta biała do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych. Oryginalny chip NXP (MF3D4201), karta bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru na zamówienie.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85,6 x 54 mm |
| Grubość | 0,76 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | MF3D4201 |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz |
| Pamięć | 4 kB |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Temp. | -35°C do + 50°C |
