Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta dualna DESFire EV1 2k + EM
MDEV12/UNQ
Kategoria: Karty dualne
14,45 zł / szt.
17,77 zł / szt.
Cena regularna
14,45 zł / szt. - 0,00% 17,77 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,98 zł / szt. - 0,00% 20,89 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 11,70 zł/szt. i zaoszczędź 19,03%i
- Kup 100xszt. po 14,39 zł/szt. i zaoszczędź 19,03%i
- Kup 1000xszt. po 9,45 zł/szt. i zaoszczędź 34,60%i
- Kup 1000xszt. po 11,62 zł/szt. i zaoszczędź 34,60%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta dualna Mifare DESfire EV1 2k + EM (Unique).
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85,6 x 54 mm |
| Grubość | 0.760 mm (+/- 0.2) |
| Chip bezstykowy (RFID) | MF3ICD + TK4100 |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz (Mifare), 125 kHz (EM) |
| Pamięć | 2048 bitów (Mifare), 64 bity (EM) |
| Odczyt / zapis | TAK/NIE (EM), TAK/TAK (Mifare) |
| Temp. | -35°C do + 50°C |
