Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta UHF Alien Higgs3 Gen2
UAGEN2
Kategoria: Karty UHF
3,38 zł / szt.
4,16 zł / szt.
Cena regularna
3,38 zł / szt. - 0,00% 4,16 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,92 zł / szt. - 0,00% 4,82 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 2,58 zł/szt. i zaoszczędź 23,67%i
- Kup 100xszt. po 3,17 zł/szt. i zaoszczędź 23,67%i
- Kup 1000xszt. po 2,08 zł/szt. i zaoszczędź 38,46%i
- Kup 1000xszt. po 2,56 zł/szt. i zaoszczędź 38,46%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta Alien Higgs-3 Gen2 860-960 MHz do czytników UHF
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85,6 x 54 mm |
| Grubość | 1 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | Alien Higgs-3 |
| Częstotliwość pracy | 860 - 960 MHz |
| Pamięć | 800 bitów |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Temp. | -35°C do + 50°C |
Produkty powiązane
HO-UHF
Uchwyt karty UHF
Kategoria: Holdery na karty i identyfikatory
Uchwyt na przyssawkach umożliwiający umieszczenie karty UHF w samochodzie za przednią szybą.
