Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta Unique Clamshell (gruba)
UNQE2
Kategoria: Karty Unique (EM)
1,45 zł / szt.
1,78 zł / szt.
Cena regularna
1,45 zł / szt. - 0,00% 1,78 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,17 zł / szt. - 0,00% 3,90 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 1,43 zł/szt. i zaoszczędź 1,38%i
- Kup 100xszt. po 1,76 zł/szt. i zaoszczędź 1,38%i
- Kup 1000xszt. po 1,41 zł/szt. i zaoszczędź 2,76%i
- Kup 1000xszt. po 1,73 zł/szt. i zaoszczędź 2,76%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta grube z nadrukowanym 13-cyfrowym numerem. Kompatybilna z systemami Roger i Satel.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | ABS, pokrywka PVC |
| Wymiary | 85,6 x 53,98 mm |
| Grubość | 1,8 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | EM4100 lub TK4100 |
| Częstotliwość pracy | 125 kHz |
| Pamięć | 64 bity |
| Odczyt / zapis | TAK / NIE |
| Temp. | -10°C do + 50°C |
