Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta Unique ISO
UNQE1E
Kategoria: Karty Unique (EM)
1,07 zł / szt.
1,32 zł / szt.
Cena regularna
1,07 zł / szt. - 0,00% 1,32 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,08 zł / szt. - 0,00% 1,33 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 1,04 zł/szt. i zaoszczędź 2,80%i
- Kup 100xszt. po 1,28 zł/szt. i zaoszczędź 2,80%i
- Kup 1000xszt. po 0,78 zł/szt. i zaoszczędź 27,10%i
- Kup 1000xszt. po 0,96 zł/szt. i zaoszczędź 27,10%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta biała z nadrukowanym 13-cyfrowym numerem. Kompatybilna z systemami Roger i Satel. Wersja ekonomiczna. Każda karta jest pakowana w indywidualną folię.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85.6 x 54 mm |
| Grubość | 0.760 mm (+/- 0.2) |
| Chip bezstykowy (RFID) | TK4100 |
| Częstotliwość pracy | 125 kHz |
| Pamięć | 64 bity |
| Odczyt / zapis | TAK/NIE |
| Temp. | -35°C do +50°C |
