Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta Unique ISO
UNQE1UE
Kategoria: Karty Unique (EM)
1,27 zł / szt.
1,56 zł / szt.
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 0,85 zł/szt. i zaoszczędź 33,07%i
- Kup 100xszt. po 1,05 zł/szt. i zaoszczędź 33,07%i
- Kup 1000xszt. po 0,82 zł/szt. i zaoszczędź 35,43%i
- Kup 1000xszt. po 1,01 zł/szt. i zaoszczędź 35,43%i
- Kup 2500xszt. po 0,80 zł/szt. i zaoszczędź 37,01%i
- Kup 2500xszt. po 0,98 zł/szt. i zaoszczędź 37,01%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta biała z nadrukowanym 18-cyfrowym numerem. Kompatybilna z systemami Roger i Satel. Wersja ekonomiczna. Każda karta jest pakowana w indywidualną folię.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85.6 x 54 mm |
| Grubość | 0,760 mm (+/- 0.2) |
| Chip bezstykowy (RFID) | TK4100 |
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Pamięć | 64 bity |
| Odczyt / zapis | TAK/NIE |
| Temp. | 35°C do +50°C |
