Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta Unique ISO
UNQE1BNE
Kategoria: Karty Unique (EM)
0,99 zł / szt.
1,22 zł / szt.
Cena regularna
0,99 zł / szt. - 0,00% 1,22 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,21 zł / szt. - 0,00% 1,49 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 0,94 zł/szt. i zaoszczędź 5,05%i
- Kup 100xszt. po 1,16 zł/szt. i zaoszczędź 5,05%i
- Kup 1000xszt. po 0,80 zł/szt. i zaoszczędź 19,19%i
- Kup 1000xszt. po 0,98 zł/szt. i zaoszczędź 19,19%i
- Kup 2500xszt. po 0,77 zł/szt. i zaoszczędź 22,22%i
- Kup 2500xszt. po 0,95 zł/szt. i zaoszczędź 22,22%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta biała bez nadrukowanego numeru. Kompatybilna z systemami Roger i Satel. Wersja ekonomiczna. Każda karta jest pakowana w indywidualną folię.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85.6 x 54 mm |
| Grubość | 0,760 mm (+/- 0.2) |
| Chip bezstykowy (RFID) | TK4100 lub EM4100 |
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Pamięć | 64 bity |
| Odczyt / zapis | TAK/NIE |
| Temp. | 35°C do +50°C |
