Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta Unique ISO Economy ze stałym FC
UNQE1UCE
Kategoria: Karty Unique (EM)
1,96 zł / szt.
2,41 zł / szt.
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 1,50 zł/szt. i zaoszczędź 23,47%i
- Kup 100xszt. po 1,85 zł/szt. i zaoszczędź 23,47%i
- Kup 1000xszt. po 1,21 zł/szt. i zaoszczędź 38,27%i
- Kup 1000xszt. po 1,49 zł/szt. i zaoszczędź 38,27%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta biała z nadrukowanym 18-cyfrowym numerem i stałym FC. Kompatybilna z systemami Roger i Satel. Wersja ekonomiczna. Każda karta jest pakowana w indywidualną folię. Niekompatybilna z drukarkami DTC.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85.60 x 53.98 mm |
| Grubość | 0,760 mm (+/- 0.2) |
| Chip bezstykowy (RFID) | TK4100 |
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Pamięć | 64 bity |
| Odczyt / zapis | TAK/NIE |
| Temp. | -35°C do +50°C |
