Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta Unique ISO kolejno numerowana
UNQE1US
Kategoria: Karty Unique (EM)
4,09 zł / szt.
5,03 zł / szt.
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 3,12 zł/szt. i zaoszczędź 23,72%i
- Kup 100xszt. po 3,84 zł/szt. i zaoszczędź 23,72%i
- Kup 1000xszt. po 2,52 zł/szt. i zaoszczędź 38,39%i
- Kup 1000xszt. po 3,10 zł/szt. i zaoszczędź 38,39%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta biała z nadrukowanym numerem. Zaprogramowana kolejnymi numerami karty. Polecana do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 85,6 x 54 mm |
| Grubość | 0,76 - 0,90 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | ATA5567 lub TK4100C |
| Częstotliwość pracy | 125 kHz |
| Odczyt / zapis | TAK / NIE |
| Temp. | -35°C do + 50°C |

