Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karta Unique ISO z paskiem magnetycznym
UNQE1BNH
Kategoria: Karty Unique (EM)
2,48 zł / szt.
3,05 zł / szt.
Cena regularna
2,48 zł / szt. - 0,00% 3,05 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,00 zł / szt. - 0,00% 3,69 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 1,89 zł/szt. i zaoszczędź 23,79%i
- Kup 100xszt. po 2,32 zł/szt. i zaoszczędź 23,79%i
- Kup 1000xszt. po 1,53 zł/szt. i zaoszczędź 38,31%i
- Kup 1000xszt. po 1,88 zł/szt. i zaoszczędź 38,31%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta biała EM z paskiem magnetycznym bez nadrukowanego numeru. Kompatybilna z systemami Roger i Satel.Polecana do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych. Pasek magnetyczny HiCo 4000 oerst.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC 100% |
| Wymiary | 85,6 x 54 mm |
| Grubość | 0,76 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | EM4100 lub TK4100 |
| Częstotliwość pracy | 125 kHz |
| Odczyt / zapis | TAK / NIE |
| Temp. | -35°C do + 50°C |
