Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Karty bambusowe MIFARE Classic EV1 1k
Karty bambusowe MIFARE Classic 1k EV1. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP MF1 IC S50/V1 z 4-bajtowym nieunikalnym numerem seryjnym. Wysokiej jakości karty bambusowe bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru NUID na zamówienie. Karty MIFARE Classic mogą komunikować się z urządzeniami NFC.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Bambus |
| Wymiary | 85.60 x 53.98 mm |
| Grubość | 1 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | NXP MF1 IC S50/V1 |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz |
| Pamięć | 1024 bajty |
| Obsługa NFC | Format NDEF |
| Temp. | -35°C do + 50°C |
