Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Naklejka anti-metal UHF Alien Higgs3 Gen2
UAGEN2C1
Kategoria: Karty UHF
10,25 zł / szt.
12,61 zł / szt.
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 7,81 zł/szt. i zaoszczędź 23,80%i
- Kup 100xszt. po 9,61 zł/szt. i zaoszczędź 23,80%i
- Kup 1000xszt. po 6,31 zł/szt. i zaoszczędź 38,44%i
- Kup 1000xszt. po 7,76 zł/szt. i zaoszczędź 38,44%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Naklejka anti-metal Alien Higgs-3 Gen2 860-960 MHz do czytników UHF. Naklejana lub przykręcana do tablic rejestracyjnych lub zderzaków samochodowych. Umożliwia odczyt z większej odległości niż karta lub naklejka UHF umieszczona na szybie. Odporna na zmienne warunki atmosferyczne.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PCB |
| Wymiary | 95 x 25 mm |
| Grubość | 3,67 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | Alien Higgs-3 |
| Częstotliwość pracy | 860 - 960 MHz |
| Pamięć | 800 bitów |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Temp. | -35°C do + 50°C |

