Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Naklejka NFC typu NTAG216 anti-metal
CNTAG216AE
Kategoria: Karty NFC
5,60 zł / szt.
6,89 zł / szt.
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 4,36 zł/szt. i zaoszczędź 22,14%i
- Kup 100xszt. po 5,36 zł/szt. i zaoszczędź 22,14%i
- Kup 1000xszt. po 3,77 zł/szt. i zaoszczędź 32,68%i
- Kup 1000xszt. po 4,64 zł/szt. i zaoszczędź 32,68%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Naklejka NFC epoksydowa typu NTAG216 o średnicy 30mm, samoprzylepna. Posiada warstwę antimetal i zachowuje dobry zasięg odczytu zarówno na powierzchni metalowej jak niemetalowej. Dzięki powierzchni epoksydowej i warstwie klejącej 3M można stosować naklejkę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Idealnie sprawdzają się jako wizytówka NFC.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PET powleczony warstwą epoksydową |
| Średnica | 30 mm |
| Grubość | 2.6 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | typu NTAG 216 |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz |
| Pamięć | 888 bitów |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Obsługa NFC | TAK |
| Temp. | -25°C do + 50°C |
