Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Naklejka UHF Alien Higgs3 Gen2
UAGEN2SL
Kategoria: Karty UHF
2,00 zł / szt.
2,46 zł / szt.
Cena regularna
2,00 zł / szt. - 0,00% 2,46 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,05 zł / szt. - 0,00% 3,75 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 1,62 zł/szt. i zaoszczędź 19,00%i
- Kup 100xszt. po 1,99 zł/szt. i zaoszczędź 19,00%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta samoprzylepna papierowa Alien Higgs-3 Gen2 860-960 MHz do czytników UHF. Zwykle naklejana na szybę samochodową.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Papier laminowany |
| Wymiary | 85,6 x 54 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | Alien Higgs-3 |
| Częstotliwość pracy | 860 - 960 MHz |
| Pamięć | 800 bitów |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Temp. | -35°C do + 50°C |
