Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Naklejka Unique PVC samoprzylepna
UNQE7W
Kategoria: Karty Unique (EM)
4,11 zł / szt.
5,06 zł / szt.
Cena regularna
4,11 zł / szt. - 0,00% 5,06 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,98 zł / szt. - 0,00% 6,13 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 3,11 zł/szt. i zaoszczędź 24,33%i
- Kup 100xszt. po 3,83 zł/szt. i zaoszczędź 24,33%i
- Kup 1000xszt. po 2,45 zł/szt. i zaoszczędź 40,39%i
- Kup 1000xszt. po 3,01 zł/szt. i zaoszczędź 40,39%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Naklejka biała samoprzylepna bez nadrukowanego numeru. Kompatybilna z systemami Roger i Satel.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Średnica | 30 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | EM4100 lub TK4100 |
| Częstotliwość pracy | 125 kHz |
| Pamięć | 64 bity |
| Odczyt / zapis | TAK / NIE |
| Temp. | -10°C do + 50°C |

