Widok cen
Zgłoszenie serwisowe
Opaska silikonowa Mifare 1k
MFRC10N74
Kategoria: Karty MIFARE
3,70 zł / szt.
4,55 zł / szt.
Cena regularna
3,70 zł / szt. - 0,00% 4,55 zł / szt. - 0,00%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,67 zł / szt. - 0,00% 8,20 zł / szt. - 0,00%
Ilość:Kupuję
- Kup 100xszt. po 2,82 zł/szt. i zaoszczędź 23,78%i
- Kup 100xszt. po 3,47 zł/szt. i zaoszczędź 23,78%i
- Kup 1000xszt. po 2,28 zł/szt. i zaoszczędź 38,38%i
- Kup 1000xszt. po 2,80 zł/szt. i zaoszczędź 38,38%i
Dostępność: produkt jest w magazynie
Opaska silikonowa RFID. Do otwierania szafek na basenach i w klubach sportowych. Kolor niebieski, rozmiar dorosły męski (Ø 74 mm).
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Silikon |
| Średnica | 76 mm |
| Chip bezstykowy (RFID) | TKS50 |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz |
| Pamięć | 1024 bajty |
| Odczyt / zapis | TAK / TAK |
| Obsługa NFC | TAK - format NDEF |
| Temp. | -35°C do + 50°C |
